ذوب آهن 1 - فولاد 1؛ تساوی های دنباله دار گل محمدی

ذوب آهن 1 - فولاد 1؛ سریال تساوی های یحیی

ضربه پنالتی رجب زاده بازی را به تساوی رساند تا ذوب حداقل در اصفهان نباخته باشد.


 

به گزارش"ورزش سه"، فولاد خوزستان در اصفهان موفق شد تا یک امتیاز شیرین به خانه برود و یحیی همچنان سریال تساوی هایش ادامه داشته باشد. فولاد با این تساوی 21 امتیازی شد و ذوب با 34 امتیاز همچنان در جایگاه چهارم قرار گرفت. تک گل فولادی ها را محمد اهل شاخه و در سوی مقابل مهدی رجب زاده به ثمر رساند.
هفته بیست و یکم لیگ برتر
ورزشگاه: فولادشهراصفهان / تماشاگر: 400
داور: رضا مهدوی؛ کمک‌ها: محمدرضا منصوری- جواد مداح- علی صفایی/ ناظر داوری: بطحایی


ذوب آهن اصفهان :

محمدرشید مظاهری، ولید اسماعیل(مارکو آیوبل 61)، قاسم حدادی فر، دانیال اسماعیلی فر( ٦٨ رضا شکاری)، احسان پهلوان، احمدامیر کامدار، هادی محمدی، محمد نژادمهدی، مرتضی تبریزی(مسعود حسن زاده 65)، کاوه رضایی و مهدی رجب زاده
سرمربی: یحیی گل محمدی


فولادخوزستان:

علیرضا سلیمی، عبدالله ناصری، محمد اهل شاخه، بهمن کامل، امید خالدی، اکبر ایمانی(مهدی بدرلو  85)، ماتیاس چاگو، امیرحسین فشنگچی(احمد عبدالله زاده 59)، ساسان انصاری، مهرداد بایرامی و دورگ کوئه ماها(محمود مطلق زاده 75)
سرمربی: دراگان اسکوچیچ

اخطار:

امیرحسین فشنگچی(52) - (مهرداد بایرامی 67) از فولاد
محمد نژاد مهدی (57) - مارکو آیوبل(78) از ذوب آهن


شرح گل


1-0( فولاد خوزستان): ضربه آزاد فشنگچی را درون محوطه جریمه محمداهل شاخه با یک ضربه سر به گل اول فولاد در اصفهان تبدیل کرد.
١-١(ذوب آهن): سانتر رجب زاده با ضربه سر رضا شکاری به سمت دروازه فولاد رفت اما در مسیر به دست بهمن کامل برخورد کرد تا داور اعلام پنالتی کند، رجب زاده پنالتی وا با یک ضربه ساده به گل تساوی تبدیل کرد.


شرح بازی

دو تیم ذوب آهن و فولاد خوزستان در حالی به مصاف یکدیگر رفتند که گل محمدی امیدوار بود تا با برد برابر فولاد وضعیتش را بهبود بخشد و خط بطلانی به تساوی ها بکشد، در سوی مقابل اسکوچیچ و تیمش امیدوار بودند با امتیاز اصفهان را به مقصد اهواز ترک کنند.

هنوز یخ بازی آب نشده بود که سانتر فشنگچی را محمد اهل شاخه به درون دروازه مظاهری دساند تا فولاد از میزبانش پیش بیفتد، در ادامه بازی در نیمه اول بازی متعادلی در جریان بود و فولادی ها امیدوار بودند از ضدحملات استفاده کنند اما بازی در نیمه با همین یکگل به پایان رفت.

در نیمه دوم خیمه سنگین ذوبی ها روی دروازه فولاد بیش تر شد و تعویض های گل محمدی نشان می داد که این مربی قصدباخت در این بازی را ندارد، سانتر های متوالی رجب زاده بالاخره جواب داد و ضربه سرشکاری به دست کامل برخورد کرد تا یک پنالتی برای ذوبی ها گرفته شود و این پنالتی را رجب زاده به گل تبدیل کرد.

بعد از این گل دو تیم حملاتی برای گلزنی داشتند که هیچکدام به ثمر ننشست، شاید حرکت خالدی و اشتباه مدافع ذوب مهمترین اتفاق بود که با خوش شانسی ذوبی ها به بیرون رفت تا هر دو سرمربی با یک امتیاز این دیدار را به پایان برسانند.
بهترین بازیکن:

محمد اهل شاخه بازیکن جوان فولاد علاوه بر گل زدن در کارهای دفاعی خوب بود تا بهترین بازیکن لقب بگیرد، البته علی سلیمی نیز درون دروازه روز خوبی را برای فولادی ها داشت.


اتفاق ویژه:

مهدی رجب زاده با گلی که امروز برای ذوب آهن به ثمر رساند موفق شد تا تعداد گلهایش را به عدد 100 برساند.دقایق حساس

دقیقه ٢٣: ضدحمله فولادی ها توپ را به کوئه ماها رساند اما وی در امرشوت زنی نتوانست موافق باشد.
دقیقه ٢٥: سانتر ذوبی ها از سمت چپ را دانیال اسماعیلی فر با یک ضربه سر به بیرون فرستاد تا همچنان دروازه تیم اهوازی بسته بماند.
دقیقه ٢٦: شوت از راه دور چاگو با اختلاف از دروازه رشید مظاهری به بیرون رفت تا نتیجه همچنان ١-٠ باقی بماند.
دقیقه ٢٩: پاس فوق العاده انصاری به فشنگچی رسید اما تعلل بیش از حد این بازیکن موقعیت عالی فولاد را خراب کرد تا یک شانس فوق العاده برای فولاد از بین برود.
دقیقه ٤٣: سانتر بلند قاسم حدادی فر درون محوطه به تبریزی رسید اما ضربه بی دقت تبریزی به بیرون رفت.
دقیقه ٤٤: حرکت عالی تبریزی از سمت راست و پاس زیبای وی به محوطه جریمه را رضایی نتوانست به گل تبدیل کند، رضایی برای گلزنی یک قدم کم آورد.
دقیقه ٤٥: شوت از راه دور اکبر ایمانی بازیکن سابق ذوب آهن با اختلاف زیاد از کنار دروازه ذوب آهن به بیرون رفت.
دقیقه ٤٥: پاس تبریزی پشت محوطه جریمه رضایی رسید و ضربه کاوه رضایی با اختلاف زیاد از بالای دروازه سلیمی به بیرون رفت.
دقیقه ٥٨: ضربه آزاد ساسان انصاری با اختلاف بسیار کم به بیرون رفت.
دقیقه ٦٠: پاس ذوبی ها اتفاقی به کاوه زضایی رسید و ضربه آکروبات این بازیکن با اختلاف از دروازه به بیرون رفت.
دقیقه ٦٢: ضربه آزاد رجب زاده بعد از اشتباه مدافعین فولاد درون محوطه به تبریزی رسید اما تعلل این بازیکن و البته تکل عالی بهمن کامل مانع از گلزنی وی شد.
دقیقه ٦٨: سانتر ذوبی ها از سمت چپ و ضربه سر حسن زاده را سلیمی به خوبی در اختیار گرفت.
دقیقه ٧١: سانتر عالی رجب زاده از سمت راست برای حسن زاده با ضربه سر حسن زاده همراه شد اما توپ حسن زاده با اختلاف کم به بیرون رفت.
دقیقه ٨٨: ضربه آزاد مهدی بدرلو بعد از برخورد به بازیکن ذوب به کرنر رفت.
دقیقه ٩٠+٢: حرکت ترکیبی خالدی و عبدالله زاده به ثمر نشست و سانتر خالدی می رفت با اشتباه دفاع ذوب به دروازه ذوبی ها برود اما مظاهری خوش شانس بود که دروازه اش باز نشد.
حاشیه:

* امیدخالدی برای سومین بازی پیاپی بازوبند کاپیتانی را بر بازو بسته است.
* مهرداد جماعتی ، اسماعیل شریفات و حسین ابراهیمی بازیکن فولاد در لیست ١٨ نفره فولاد حاضر نیستند، شریفات و ابراهیمی به دلیل محرومیت در این بازی غایب هستند.
* حدود ١٠٠ هوادار فولادی برای حمایت تیمشان به اصفهان رفته اند تا بازیکنانشان تنها نباشند و در طول مسابقه با حرارت خاصی تیمشان راحمایت می کنند.
* مسعود حسن زاده برای چندمین بازی پیاپی از روی نیمکت بازی هم تیمی هایش را مشاهده می کند و محتمل ترین تعویض تیم یحیی گل محمدی خواهدبود.
* روی یکی از توپ های کناری مهرداد بایرامی با زحمت میخواست مانع از اوت شدن توپ شود اما تکل این بازیکن باعث سرنگونی یحیی گل محمدی شد.
* دن گاسپار مربی دروازه بانان تیم ملی برای دیدن بازی در ورزشگاه فولاد شهر حاضر است.
 

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Monday, 24 January 2022
الإثنين, ۲۰ جمادى الثانية ۱۴۴۳
دوشنبه, ۰۴ بهمن ۱۴۰۰

Please publish modules in offcanvas position.