چند تغییر اجباری در ترکیب استقلال

تیم فوتبال استقلال روز جمعه با وجود غایبان پرتعداد باید تلاش کند که با پیروزی برابر گسترش فولاد دوباره به رقابت قهرمانی برگردد.
 
به گزارش فرهنگ نیوز، استقلال برای بازی با گسترش فولاد نه مدافع راست اصلی خود را دارد و نه هافبک خود را. میلاد فخرالدینی به خاطر گرفتن کارت قرمز محروم است و خسرو حیدری هم هنوز شرایط بازی 90 دقیقه ای را ندارد. همچنین یعقوب کریمی هم به دلیل مصدومیت یک ماه دور از میادین خواهد بود و علیرضا رمضانی هم که فعلا شرایط بازی کردن برای استقلال را ندارد.

 

پرویز مظلومی احتمالا از هرائر مگوئیان در پست دفاع راست استفاده خواهد کرد و امین حاج محمدی و حنیف عمران زاده زوج دفاع وسط این تیم را تشکیل می دهند. طبق معمول بازی های گذشته امید ابراهیمی و روزبه چشمی در پست هافبک دفاعی بازی خواهند کرد اما اوج تغییرات در پست هافبک تهاجمی این تیم است. مظلومی احتمال دارد در این بازی از جابر انصاری در پست هافبک راست که پست تخصصی اش است استفاده کند و فرشید اسماعیلی در پست هافبک نفوذی بازی کند. محسن کریمی هم به طور قطع در این بازی در پست هافبک چپ به میدان خواهد رفت.

هرچند شهباززاده در این فصل بازیکن آماده ای نشان نداده است ولی خیلی بعید است مظلومی گزینه ای جز او روی نیمکت داشته باشد.

ترکیب احتمالی استقلال در بازی برابر گسترش فولاد به شرح زیر است:
مهدی رحمتی، حنیف عمران زاده، امین حاج محمدی، هرائر مگویان، میثم مجیدی، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، محسن کریمی، سجاد شهباززاده، جابر انصاری و فرشید اسماعیلی.
 
منبع: ورزش سه

5 1 1 1 1 1 Rating 5.00 (1 Vote)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Monday, 24 January 2022
الإثنين, ۲۰ جمادى الثانية ۱۴۴۳
دوشنبه, ۰۴ بهمن ۱۴۰۰

Please publish modules in offcanvas position.