بازیکنان مد نظر مظلومی برای پیوستن به استقلال

پرویز مظلومی سرمربی استقلال امروز و در حاشیه تمرینات در رابطه با مسائل این باشگاه اظهارنظر کرد.

به گزارش "ورزش سه"، مظلومی در رابطه با تمرینات و وضعیت یارگیری استقلالی‌ها گفت: با تمریناتمان را 3، 4 روز است که شروع کرده‌ایم و به صورت صبح و بعدازظهر تمرین می‌کنیم تا به آمادگی کامل برسیم اما 2 بازیکنمان در تیم امید هستند و ما نیز پس از بازی های مقدماتی المپیک منتظر آمدن آنها هستیم تا به همراه آنها تیم کاملی را عازم بازی های نیم فصل دوم کنیم.مظلومی راجع به یارگیری استقلالی ها گفت: 2 بازیکن از دست دادیم و قرار شده است که به جای آنها بازیکن گرفته شود، من به مسوولین تیم لیست داده ام و امیدوارم در یارگیری موفق عمل کنیم. همه هواداران هم عقیده دارند که باید تیم تقویت شود اما تا این لحظه موفقیتی در نقل و انتقالات نداشته ایم چون باشگاه ها با ما همکاری نکرده اند و ظاهرا بازیکنانی را که ما می خواهیم مورد نیاز خودشان هستند.

باید دو بازیکن بگیریم

8 روز تا پایان نقل و انتقالات باقی مانده و باید 2 بازیکن به جای چهره هایی که از دست داده ایم، بگیریم و این مساله تعارف بردار نیست.

تیموریان را می خواهم

آندرانیک تیموریان بازیکن این تیم است و یک استقلالی به تمام معناست. من از شرایطش اطلاع ندارم اما اگر شرایط فراهم باشد، از حضورش استقبال می کنم چون هم خودش و هم شکل بازی او و سبک کارش به کار ما می آید.

شاید بازیکن خارجی بگیریم

ما همچنان به دنبال حضور جدی تر در فصل نقل و انتقالات هستیم اما نشده که بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم. من شجاعیان، نویدکیا  و بختیار رحمانی را می‌خواستم که هر کدام مشکلاتی برای حضور در استقلال داشتند. اگر اوضاع به همین منوال پیش برود، مجبورم به جای دو بازیکن خارجی، دو بازیکن خارجی دیگر جذب کنیم.

دل نویدکیا با ماست

ما خواهان دستور نویدکیا هستیم و همچنان دوست داریم این هافبک سپاهانی ها آبی پوش بشود. امیدوارم سپاهان با ما همکاری کند چون دل رسول با ماست.

هواداران شجاعی را دوست دارند

با مسعود شجاعی صحبتی نداشته ایم. او بازیکن خیلی خوبی است و هواداران هم دوستش دارند اما با او صحبتی نکرده ایم. باید ببینیم شرایط او چگونه است.

مدیریت نقل و انتقالات

در نیمه فصل اول آقای امیری و آقای نظری کار نقل و انتقالات را برعهده داشتند و خیلی هم زحمت کشیدند.  در حال حاضر هم آقای توفیقی مدیر نقل و انتقالات است. باید به ایشان فرصت بدهیم و ببینیم کارمان به کجا می رسد البته اگر موفقیتی حاصل نشود، استقلال ضربه می خورد.

باید بازیکن بگیریم

نیم فصل دوم سخت تر خواهد بود. رقبای ما خودشان را تقویت کرده اند و حتی بازیکن های فعلی استقلال عقیده دارند باید به این تیم بازیکنان جدیدی اضافه شود تا استقلال همچنان روند امتیازگیری خود را ادامه دهد. به هرحال من 24 ساعته با باشگاه در ارتباطم تا تیم تقویت بشود.

آرزوی سلامتی برای احدی

من اطلاع نداشتم که بیماری رضا احدی تا این حد باشد والا حتما زودتر آستین بالا می زدم و کاری می کردم. در کل باید به پیشکسوت ها بیشتر توجه بشود. آنها باید قبل از اینکه در این شرایط قرار بگیرند، مورد رسیدگی ما و مسوولان قرار بگیرند و بهشان توجه بشود نه حالا که روی تخت هستند. ما آرزو داریم خداوند به رضا احدی شفا بدهد. او بازیکن ممتازی بود و من خاطرات خیلی خوبی از او در دوران بازیش دارم.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Wednesday, 06 July 2022
الأربعاء, ۰۶ ذو الحجة ۱۴۴۳
چهارشنبه, ۱۵ تیر ۱۴۰۱

Please publish modules in offcanvas position.