بازیکنان خروجی و بازیکنان جدید احتمالی استقلال

فصل نقل و انتقالات در حالی از فردا آغار می شود که بعید است کادرفنی استقلال تصمیم داشته باشند تغییر زیادی در تیم شان بدهند.

به گزارش "ورزش سه"، به گفته سرمربی استقلال این باشگاه تمام بازیکنانی که در اختیار تیم شان دارند راضی هستند و بنابراین بعیدا است این تیم بازیکنی زیادی را در نقل و انتقالات زمستانی از دست بدهد. آبی ها در پایان نیم فصل اول لیگ برتر دوم شدند و در جام حذفی هم تا فینال بالا آمده اند و طبیعی است که مظلومی از بازیکنان تیمش راضی باشد. البته استقلال 3 جای خالی در سهمیه بزرگسالان خود دارد و احتمالا با جذب 3 بازیکن جدید جای آنها را پرخواهد کرد.

 

رحمتی همچنان بدون رقیب


هرچه به بازی های پایانی نیم فصل اول نزدیک شدیم رحمتی نمایش بهتری در درون دروازه استقلال داشت، به گفته خیلی ها رحمتی بهترین دروازه بان حال حاضر ایران است و مظلومی هم در خط دروازه به دنبال بازیکنی دیگری نیست. استقلال در درون دروازه وحیدطالب لو با تجربه را هم دارد که می تواند یک ذخیره کاملا مطمئن برای تیمش باشد.

خط دفاع و رد شایعه جدایی فخرالدینی


حنیف عمران زاده و هرائل مگویان زوج فوق العاده ای را در خط دفاع تشکیل داده اند و بعید است مظلومی تصمیم داشته باشد با ورود بازیکن جدید تغییری در زوج خط دفاع تیمش بدهد. اما امین حاج محمدی که به یک نیمکت نشین مطلق در استقلال تبدیل شده است، احتمال دارد تصمیم بگیرد در نیم فصل از استقلال جدا شود چراکه گفته می شود امیر قلعه نویی بدش نمی آید او را با خود به تراکتورسازی ببرد. نیمکت نشینی میلاد فخرالدینی بعد از دربی باعث شد شایعاتی در مورد جدایی اش به گوش برسد اما مظلومی با بازی دادن به او در 3 بازی گذشته تمام شایعات را منتفی کرده است. میثم مجیدی هم از استقلال به تیم ملی رسیده است و احتمالا تا آخر فصل در پست دفاع چپ بی رقیب است.

خط هافبک و اوج تغییرات


خط هافبک استقلال مهمترین جایی است که آبی ها در آن نیاز به تقویت دارند. با جدایی جاسم کرار و ریوالدو در اول فصل استقلال نیم فصل با مشکل هافبک بازی ساز روبرو بوده است و آبی ها قصد دارند برای این پست، با بختیار رحمانی و داریوش شجاعیان وارد مذاکره بشوند. خبرهای تایید نشده حکایت از آن دارد که بختیار رحمانی برای حضور در استقلال اعلام آمادگی کرده است البته اگر مدرک کسر خدمتش مورد تایید سازمان نظام وظیفه قرار بگیرد. استقلال در سایر پست های خود بازیکنان تاثیرگذاری دارد و بعید است تصمیمی برای تغییر وجود داشته باشد.

خط حمله و احتمالا یک تغییر


از استقلال خبر می رسد که کادرفنی آبی ها به دنبال یک مهاجم هدف هستند که بتواند در نیم فصل دوم به روند خوب گلزنی شان ادامه دهند. احتمال دارد پروپجیج از استقلال جدا شود چرا که او در نیم فصل حضورش در این تیم کمتر به کار گرفته شده است و گفته می شود کادرفنی استقلال به دنبال جانشینی برای او هستند.

بازیکنان مورد نظر


هرچند تا بحال لیست اصلی مظلومی در اختیار رسانه ها قرار نگرفته است ولی از مهدی مومنی، بختیار رحمانی، داریوش شجاعیان و گابریل، هافبک فصل گذشته پرسپولیس به عنوان گزینه های مورد نظر سرمربی استقلال یاد می کنند.

1 1 1 1 1 Rating 0.00 (0 Votes)
GRID LIST
موفقیت
گنج
طلاق
شوهرداری
ازدواج
Saturday, 23 September 2023
السبت, ۰۸ ربيع الأول ۱۴۴۵
شنبه, ۰۱ مهر ۱۴۰۲

Please publish modules in offcanvas position.